|

Tesco zaprasza klientów do świata Disneya – do zebrania kolekcja wyjątkowych maskotek

W najnowszej akcji lojalnościowej przygotowanej przez Tesco, klienci będą mogli wymienić naklejki otrzymane za zakupy na pluszowe maskotki kultowych bohaterów kreskówek Disneya. Promocja rozpoczęła się dziś i potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

Głównymi bohaterami najnowszej akcji lojalnościowej Tesco są znane i lubiane na całym świecie postacie, stworzone przez Walta Disneya. Miki i przyjaciele nieustająco bawią nowe pokolenia – uwielbiani przez najmłodszych, ich rodziców i dziadków, wszak najsłynniejsza Myszka świata trafiła na ekrany kin już w 1928 roku! Oprócz Mikiego – wiecznego optymisty, do zdobycia są także jego ukochana Minnie, Donald – najbardziej pechowy kaczor pod słońcem, jego szykowna narzeczona Daisy, wierny towarzysz Pluto i beztroski kumpel Goofy.

Z ogromną radością wprowadzamy do Tesco kolekcję maskotek Disney. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy prawdziwe gwiazdy – najbardziej znanych i lubianych bajkowych bohaterów. Wierzymy, że ta wyjątkowa akcja spotka się z ciepłym przyjęciem i wywoła uśmiech na twarzach wszystkich pokoleń klientów Tescomówi Patrycja Zabierowska, Manadżer Zarządzający Działem Marketingu w Tesco.

Zasady udziału w akcji są bardzo proste. W dniach 8.10-30.12.2020 r. za każde wydane 30 złotych w sklepach Tesco, wydawana będzie specjalna naklejka. Każda wielokrotność tej kwoty to kolejna naklejka do kolekcji. Posiadacze karty Clubcard mogą odebrać pluszaka już za 1 grosz po zebraniu 40 naklejek. Pozostali klienci mogą go zdobyć za 40 naklejek oraz dopłatę w wysokości 9,99 złotych, bądź 20 znaczków i dopłatę w wysokości 21,99 złotych. Standardowa cena maskotki wynosi 69,99 zł.

Maskotki będzie można odbierać do 13 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów.
Szczegóły i regulamin wraz z listą sklepów objętych promocją znajdują się na stronie tesco.pl/disney.

Akcja została przygotowana przy współpracy z firmą Brand Loyalty.

Możesz również polubić