|

Nasze podejście

Wnosimy wkład w ochronę naszej planety

Jako globalny sprzedawca żywności mamy do odegrania ważną rolę w ochronie oceanów, lasów i innych naturalnych zasobów Ziemi, z których skorzystają kolejne pokolenia. Sukces naszego biznesu zależy od dobrej kondycji środowiska naturalnego. Aktywnie działamy na rzecz planety, rozwijając się w sposób zrównoważony w każdym obszarze działalności.

Ten nowy filar obejmuje:

Zmiany klimatu

Postępujące zmiany klimatu to największe wyzwanie, przed jakim stoi obecnie świat. Dla sprzedawcy żywności, którym jesteśmy, nasz łańcuch dostaw i sukces naszego biznesu zależy od dobrej kondycji środowiska naturalnego. Jako obywatele i członkowie globalnej społeczności mamy do odegrania ważną rolę w walce o zdrowie naszej planety i jej mieszkańców.

Dowiedz się więcej

Morza

Naszym celem jest zapewnienie w całej ofercie marki własnej Tesco w 100% zrównoważonych produktów pochodzenia morskiego z Certyfikatem Zrównoważonego Rybołówstwa MSC.

Dowiedz się więcej

Lasy i rolnictwo

Lasy pełnią kluczową rolę w ekosystemie naszej planety. Zobowiązaliśmy się ograniczyć do zera eksploatację lasów przy pozyskiwaniu materiałów do produktów naszej marki własnej, w tym oleju palmowego, drewna, papieru i soi.

Dowiedz się więcej