|

Nasze podejście

Pracujemy wspólnie z naszymi dostawcami, by dostarczać klientom przystępne cenowo produkty dobrej jakości, w duchu zrównoważonego rozwoju.

Wierzymy, że zdrowe i zrównoważone produkty powinny być dostępne dla wszystkich. Aby zapewnić naszym klientom przystępne cenowo, zdrowe i przyjazne środowisku produkty, współpracujemy z setkami dostawców ze Polski i całego świata. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości żywności w dobrych cenach przez cały rok, zarówno w sezonie, jak i poza nim.

Partnerstwo i zaufanie są podstawą budowania łańcucha dostaw. Dlatego jesteśmy zaangażowani w rozwój bliskich, przejrzystych i długoterminowych relacji z naszymi dostawcami.

Zapewniamy, że wszyscy nasi dostawcy są traktowani sprawiedliwie, a produkty pozyskujemy z poszanowaniem ludzi i środowiska naturalnego. Jako firma odpowiedzialna chcemy minimalizować wpływ naszych produktów na środowisko i zapewnić poszanowanie praw człowieka pracowników w naszym łańcuchu dostaw. Chcemy, by nasze produkty, tworzone zgodnie z ideami zrównoważonego rozwoju, były dostępne cenowo dla wszystkich klientów. Mamy świadomość wyzwań stojących przed sektorem spożywczym i czujemy naszą odpowiedzialność w tym obszarze.